Franchisingový koncept Business for Breakfast® přináší prověřený systém pro provoz privátních podnikatelských networkingových klubů. Franšízant pořádá paralerní podnikatelské kluby pro místní malé a střední podnikatele ve svém regionu.

Franchisingová forma spolupráce efektivně pomáhá k rozvoji společnosti a dává možnost dalším podnikatelům za výhodných podmínek podnikat v tomto byznyse. Díky franchisové spolupráci jsme se v České republice stali největší sítí networkingových klubů.

Franchisingová spolupráce má své velké přednosti a má svá jasná pravidla. Více o výhodách a nevýhodách franchisingové spolupráce se dozvíte zde.

Poptávka po doporučení a byznys networkingu je v ČR velmi vysoká. S rostoucím sektorem živnostníků a drobných podnikatelů je nyní ještě větší potřeba podporovat a rozvíjet vlastní sítě kontaktů, dostat se ke kvalitním odborným informacím a radám a efektivním marketingovým praktikám.

Franšízový partner BforB je ve své lokální podnikatelské komunitě nejlépe situován, protože se nachází přímo v centru podnikatelů, dostává se k tisícům kontaktů a jeho podnikatelské kluby se stanou centrem realizace nových zakázek a obchodních příležitostí.

Pokud vás oslovuje byznys tohoto typu, pojďte do toho s námi. Víme jak na to, máme více než 10 leté zkušenosti v České republice a více než 20 leté zkušenosti ve světě. Vše vás naučíme, poskytneme vlastní informační systém a budeme vás podporovat při každém vašem kroku.

Naše poslání

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu.

Vytváříme podnikatelská prostředí, kde jsou základem spolupráce důvěra, dlouhodobé obchodní vztahy, kvalita a spolehlivost. Zde si podnikatelé pomáhají k novým zakázkám díky doporučení, vyměňují cenné informace a předávají zkušenosti z podnikání.

Náš cíl

Vybudovat podnikatelské kluby BforB v každém okresním městě, aby si lokální malí a střední podnikatelé mohli navzájem pomáhat získávat více obchodu, a byli silnější, což pomůže všem, kteří se zúčastní. Změnit české obchodní prostředí, aby naši členové měli čas na svou práci místo nekonečného hledání alespoň trochu spolehlivých kontaktů v jakémkoliv oboru nebo řešení škod po těch nespolehlivých.

Naším cílem je díky podnikatelským klubům BforB a specifické spolupráci mezi podnikateli vybudovat novou podnikatelskou kulturu, ve které jsme jeden pro druhého a společně si pomáháme v růstu byznysu.

"Děláme byznys, který má společenský přesah."
Kamila Zárychtová,
zakladatelka Business for Breakfast Česká republika
"Víme, co děláme, s námi se v podnikání neztratíte."
Kamila Zárychtová,
zakladatelka Business for Breakfast Česká republika