Pořiďte si franšízu úspěšného konceptu
Business for Breakfast

Podnikejte bez rizika. Podnikejte úspěšně se silným partnerem v zádech.

Podporujeme malé firmy, drobné podnikatele a živnostníky. V našich podnikatelských klubech najdou zázemí silné podnikatelské komunity, vzájemnou podporu a pomoc, důležitá obchodní propojení a doporučení na nové zákazníky, dodavatele nebo i zaměstnance.

Vybudujte ve vaší lokalitě místo, kde si budou místní podnikatelé navzájem pomáhat a budou ekonomicky silnější a stabilnější a díky kolektivním informacím, zkušenostem a kontaktům budou o velký kus před svojí konkurencí. Díky franchisingové spolupráci eliminujte riziko podnikání a odstartujte úspěšně. Víme jak, máme systém a povedeme vás každým krokem v podnikání BforB.

Jsme britský koncept, který je deseti lety prověřený na českém trhu. Díky franšíze nejste na podnikání sami. Sdílíme s vámi desetileté zkušenosti s BforB v ČR, ale také dvacetileté zkušenosti s BforB z Velké Británie. Vše vás od základu naučíme. Poskytneme vám také zázemí obchodní značky, vlastní informační systém, webové stránky, kompletní branding, fakturační systém a díky franšízové síti se můžete inspirovat od zkušenějších franšízantů.