Reference

BforB přináší nejen byznys, ale i přátele

VeronikaHonsova

Myšlenka podnikatelských klubů BforB, jež je založena na budování vztahů na základě důvěry a chuti pomáhat si, ji oslovila natolik, že se v roce 2016 rozhodla kývnout na nabídku oblastní ředitelky BforB Romany Křížové a stala se manažerkou klubů BforB v Praze. „Obdivovala jsem její zapálení pro to, co dělá a lákalo mě být toho součástí. Velkou roli v tom také hrála podpora vedení La Taupe, protože jsem s nimi tuto příležitost samozřejmě probírala,“ doplňuje Veronika.

Stejně tak, jak Veronice pomáhá členství v klubech BforB v osobním rozvoji nebo zlepšení prezentačních dovedností, i role manažerky klubu jí posouvá kupředu. A to zejména díky rozvoji jejích manažerských schopností, hlavně pak v práci s lidmi a organizaci. „Díky tomu, že jsem manažerkou klubu BforB, dostanu se více do hloubky tohoto skvěle promyšleného systému a mám možnost jej v rámci mých klubů ovlivňovat,“ dodává Veronika Honsová.

 

„Za takto kvalitní vysokou školu bychom dali i milion.“

„Hned po škole jsem začínal na manažerské pozici a dostal dokonce nabídkupavel mraz postoupit na pozici ředitelskou, což mne motivovalo zkusit vybudovat vlastní firmu. Jelikož jsem ale neměl žádný zázračný podnikatelský nápad, ani kontakty mezi podnikateli, ani zkušenosti s podnikáním, rozhodl jsem se hledat na trhu franšíz, kde jsem hledal všechny tyto aspekty v jednom kufříku. To se mi podařilo v podobě BforB. BforB tedy pro mne byla předně investice do vlastního vzdělávání, rozvoje mé osobní kontaktní sféry a podnikatelský nápad, který vydělával peníze hned od začátku. Se společníkem jsme si tehdy řekli: „Za takto kvalitní vysokou školu bychom dali i milion.“ Cena nakonec byla nižší a my proto vstoupili do výběrového řízení o Olomoucký kraj, které jsme nakonec vyhráli a franšízu si koupili. Výhodou navíc je fakt, že až se rozhodneme, můžeme rozvinutou franšízu prodat se ziskem a vydat se novou cestou. Prostě strategie win-win-win.“

Mgr. Pavel Mráz, majitel franšízové licence BforB Olomoucký kraj

 

 

BforB je nástroj, který mění vztahy mezi podnikateli a mění kulturu obchodování v České republice.

Aktivně přispívat k této změně byl důvod, proč jsem si koupila franšízovou licenci BforB.

Ing. Lucie Pochobradská, majitelka franšízové licence BforB Východní Čechy

 

Pečlivě dbám na to, aby se členy klubů stávali opravdu jen ti nejkvalitnější a nejdůvěryhodnější podnikatelé

„V lednu 2015 jsem se nejprve stala řadovou členkou BforB vRomana2 Praze a vyzkoušela jsem si sama na sobě, že se jedná o skvělý koncept na podporu podnikání. Když jsem se na podzim 2015 dozvěděla, že je na prodej licence BforB právě na pražské kluby, rozhodla jsem se pro koupi doslova ve vteřině. První dva kluby jsem založila v prosinci 2015 a po 2 letech fungování mám již 8 klubů a 81 členů. A pečlivě dbám na to, aby se členy klubů stávali opravdu jen ti nejkvalitnější a nejdůvěryhodnější podnikatelé.

Začala jsem v BforB podnikat spíše z nadšení a zájmu než s vidinou velkého byznysu. Ale díky osobnímu nasazení a péči o kluby a členy se mi ve velmi krátkém čase podařilo vybudovat druhou největší franšízu BforB v ČR. V klubech jsem se setkala s řadou zajímavých osobností a s těmi nejlepšími podnikateli z Prahy a okolí. Také jsem se dostala k mnoha informacím a službám, které mi pomohly v mém podnikání i v osobním životě.

Jsem ráda, že jsou členové mých klubů v BforB spokojeni. Za dva roky existence mých klubů si navzájem dopomohli k zakázkám za více než 42 milionů Kč. Ale peníze nejsou všechno. Jsem moc ráda, že mi členové děkují za to, že jim BforB pomohlo i v osobním růstu, práci s lidmi a v dalších oblastech, ke kterým by se běžně nedostali.“

Mgr. Romana Křížová, majitelka franšízové licence BforB Praha 2,3,4,5,6