Kategorie

Využijte svých zkušeností i kontaktů a postavte se do čela podnikatelského klubu Business for Breakfast.

Využijte svých zkušeností i kontaktů a postavte se do čela podnikatelského klubu Business for Breakfast. Díky BforB získáte mnoho dalších cenných obchodních vztahů a váš klub i současné podnikání bude vzkvétat.

 

Pokud se zatím na franchisu necítíte, ale víte, že změna je ve vašem životě nutná, nechejte se inspirovat paní Veronikou Honsovou, která si svůj tzv. vlastní klub založila teprve před 7 měsíci, ale již  jej slibně rozvíjí pro svůj okruh kontaktů a své podnikání.

 

Hlavní činností paní Honsové je práce Account Managera v reklamní agentuře La Taupe, kterou dělá už 4. rokem. Pracuje jako OSVČ a v letošním roce se stala spolumajitelkou firmy. Jak sama říká: “Role manažerky BforB je pro mě vedlejší činnost a mohu ji krásně skloubit s mou profesí.“

 

Business for Breakfast tvoří fantastický tým lidí, kteří mají společně jeden velký cíl

Podnikatelská komunita Business for Breakfast by se chtěla rozvinout na 1000 členů, čímž by franchisová síť mohla zásadně přispět ke zdravějšímu podnikatelskému prostředí u nás.

 „Čím víc lidí bude podnikat na hodnotách jako je důvěra, spolehlivost, spolupráce, úcta a doporučení, tím lepší podnikatelské prostředí v České republice vytvoříme a tím lépe se nám bude podnikat.“ upřesňuje cíle společnosti její zakladatelka v České republice, Kamila Zárychtová.

Celý rozhovor s Veronikou Honsovou a další zajímavosti naleznete ZDE 

Zdroj článku: www.topfranchising.cz