Kategorie

Podnikatelské kluby Business for Breakfast se rozrůstají, obraty stoupají. Jen v jižních Čechách se jich bude otvírat dalších pět!

 

22.srpna 2016: Podnikatelský klub BforB – místo, kde se pravidelně setkávají regionální podnikatelé, sdílí zkušenosti, vzájemně si doporučují zakázky a množí tak své zisky i klientská portfólia…

 

Franchisový koncept Business for Breakfast (BforB) je v České republice největší profesionální organizací, která se specializuje na referenční networking formou podnikatelských klubů.Kluby Business for Breakfast podporují zejména malé a střední podnikatele na lokální úrovni a primárním cílem celého konceptu je vytvořit pro místní podnikatele takové prostředí – podnikatelský klub BforB – v němž jeho členové získají dlouhodobé podnikatelské příležitosti a zhodnotí své podnikání. Na klubových setkáváních členové získávají nové zakázky, inspiraci pro svůj byznys, tipy na podnikatelská zlepšení a také vytvářejí hodnotnou lokální podnikatelskou komunitu, která je vzájemně velmi prospěšná a obohacující.

ceske budejovice

Díky účasti v klubech Business for Breakfast získáte větší ekonomickou stabilitu pro svůj byznys a nenásilně pracujete na jeho dynamice i růstu.

Důkazem toho tvrzení je také fakt, že za první pololetí letošního roku se v podnikatelských klubech Business for Breakfast zaevidovali a zrealizovali zakázky za více než 58 milionů korun. V tomto období si účastníci mezi sebou předali čtyři a půl tisíce doporučení a kontaktů na nové zákazníky a díky klubům BforB tak proběhlo více než 9000 obchodních schůzek.

Celý článek si můžete přečíst ZDE